קריירה

employer's choice

הנבחרת המקצועית של נ.פינברג ושות' שואפת תמיד לצרף לשורותיה כוחות חדשים. המשרד מהווה נקודת מוצא מצוינת לקריירה מבטיחה ביחסי עבודה, כמו גם קפיצת מדרגה לעורכי דין מנוסים. על אף גודלו היחסי של המשרד, המונה כ-40 עורכי דין, אנו גאים באווירה ה"בוטיקית", החמה והמשפחתית הנשמרת הן בין אנשי הצוות והן ביחסנו ללקוחות.

Great minds think together

אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה ובחשיבה משותפת כמנוף ליצירתיות ולמקצוענות. על כן, כשגרה מתקיימות במשרד התייעצויות פנימיות ואנו מקפידים על כך שמסמכים היוצאים מהמשרד ייבחנו על ידי "מספר עיניים". המשרד פועל במודל עבודה צוותי, המאפשר ללקוחותינו ליהנות מעבודה עם צוות קבוע המכיר את תהליכי העבודה, המבנה הארגוני, הצרכים הייחודיים והתשתית ההסכמית של כל ארגון. בראש כל צוות עומד שותף בכיר, אשר מנהל את תיקי הלקוחות ומנחה את עבודת הצוות. אצלנו מאמינים שלתוצאות הטובות ביותר מגיעים יחד.

מתמחים | בית ספר ליחסי עבודה

יחסי עבודה הם עניין למומחים. על מנת להתמחות ולצבור ניסיון ומקצועיות בתחום, נדרשים השקעה, התמדה ומוטיבציה. לצד זאת, חשוב לבחור נכון את המקום להתמחות בו ולהגיע לבית ספר אשר יוכל להעניק את מירב הידע והכלים. נ.פינברג ושות' ידוע כבית הספר הטוב ביותר לדיני עבודה וכמקפצה לדרך מקצועית מוצלחת. כאשר אנשים טובים מגיעים אלינו אנחנו לא מוותרים עליהם, ואכן חלק ניכר מעורכי הדין והשותפים התחילו את דרכם כמתמחים והצוות צמח בגידול טבעי, ללא מיזוגים ורכישות המאפיינים את הענף. אנחנו מחפשים מתמחים מוכשרים ובעלי פוטנציאל מקצועי, ולא פחות חשוב – בעלי מבנה אישיותי מתאים ללמידה מתמדת ולעבודת צוות.

אם יש לך רצון להשקיע וללמוד, יחסי אנוש מעולים ויכולת לעבוד בצוות, נשמח להכיר אותך.

עורכי דין | השלב הבא בסולם

אנו שמחים לקלוט לשורותינו עורכי דין מנוסים, מיומנים ו"בשלים", אשר מעוניינים להמשיך במסלול ההתמקצעות שלהם. במרוצת השנים הצטרפו אלינו עורכי דין שהחלו את דרכם בפרקליטות, בהסתדרות ובמשרדי עורכי דין אחרים בתחום. אנחנו גאים בכך שעבודה במשרד היא חותמת של איכות ומקצוענות – בשורות בתי הדין לעבודה ניתן למצוא לא מעט שופטים שהם "בוגרי" נ.פינברג ושות'. במקביל, משרדנו מהווה אי של יציבות וניתן למצוא בו עורכי דין, כמו גם אנשי צוות מנהלי, המועסקים בו שנים רבות ורואים במשרד בית לכל דבר.

אם הגיע הזמן להמשיך לשלב הבא בדרכך המקצועית, נשמח להכיר אותך.