אודות

employer's choice

נ.פינברג ושות' – בחירת המעסיקים בישראל
נ. פינברג ושות' גאה להיות המשרד הגדול בישראל בתחום יחסי עבודה, והמשרד היחיד המייצג רק מעסיקים. המשרד מספק שירותים מלאים במשפט העבודה למעסיקים המשתייכים למגוון סקטורים במשק הישראלי. כמשרד ותיק הפועל במציאות משפטית וארגונית סוערת, משרדנו מהווה אי של יציבות עבור לקוחותיו. עו"ד נחום פינברג הוא בכיר עורכי הדין בישראל בתחום דיני עבודה ולו ותק וניסיון של יותר מ-45 שנה. עו"ד פינברג השכיל לבנות במשרד נבחרת נחושה של שותפים, המובילים צוותים משפטיים מנוסים בטיפול בתיקים גדולים, בסכסוכים מורכבים ובייצוג בבתי משפט. לצד מורשת של מקצוענות והגינות שנבנתה ביחסים עם לקוחות, ערכאות משפטיות וקולגות לאורך שנים, צמחה במשרד גם תרבות של חשיבה משפטית חדשנית ונחישות מקצועית המאפיינת את דור השותפים העדכני.

יחסי עבודה - זאת העבודה שלנו

סל השירותים של המשרד מאפשר פתרון מלא למעסיקים בנושאים הקשורים ביחסי עבודה, לרבות: יחסי עבודה קיבוציים; ליווי שביתות ועיצומים; ליטיגציה בדיני עבודה; ייעוץ משפטי שוטף; ניהול הליכים מול משרד הכלכלה, ועוד. אנחנו מדורגים כאחד מעשרת המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני עבודה על פי מדריך Dun's 100. כמו כן, דורגנו במקום הגבוה ביותר מבין המשרדים העוסקים בדיני עבודה בדירוג משרדי הבוטיק בישראל של BDI.

מקצוענות וידע נצבר

המשרד מהווה אותוריטה בתחום ייצוג מעסיקים. ניסיון עתיר שנים, ראיית התחום ב-360 מעלות והבנת עומק מאפשרים לנו להציע את הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר לקהל לקוחותינו. אנו פועלים בנחישות ומספקים פתרונות משפטיים יצירתיים גם במצבים המורכבים ביותר. עם זאת, ניסיוננו ושיקול דעתנו חוסכים מלקוחותינו "הרפתקאות" משפטיות מיותרות. נ. פינברג ושות' מוכר כמקור ידע ביחסי עבודה. חוזרי הלקוחות שלנו, הכוללים פרשנות מקצועית חדשנית, מהווים מקור ידע ורפרנס מקצועי וגם בערכאות השיפוטיות שמו של המשרד, המוניטין והידע שלו הולכים לפניו.

שירותיות וליווי צמוד

גודלו של המשרד, היקף הצוות המשפטי, הניסיון הרב בתחום והעובדה שלאורך כל שנות קיומו מייצג המשרד מעסיקים בלבד – מאפשרים לנו לתת תשובות מקיפות, בפרק זמן מינימלי. לקוחותינו זוכים למענה מהיר ושירותי בשגרה ולא כל שכן בעת משבר. עבורנו, ליווי משפטי אמיתי פירושו להיות שם תמיד בשבילכם ואנו מאמינים שכדאי להתייעץ "רגע לפני" ולא רק "רגע אחרי". על אף היותנו משרד חיצוני, עם כל היתרונות הנובעים מכך, אנו מרגישים ומתנהגים כמו מחלקה INHOUSE בכל אחד מהארגונים אותם אנו מלווים.

הלקוחות שלנו

אנחנו גאים להיות בחירת המעסיקים בישראל. לקוחותינו משתייכים לסקטורים מגוונים במשק, בהם: בנקים וחברות כרטיסי אשראי; תקשורת וסלולר; תעשייה ביטחונית; פארמה; מפעלי תעשייה; חברות ביטוח וקרנות פנסיה; קמעונאות; יצרני ויבואני מזון; מוסדות השכלה גבוהה; חברות בנייה ותשתית; טכנולוגיה והיי-טק; תחבורה ותעופה;מדיה; אגודות ספורט; חברות כוח אדם ושירותים; חברות ממשלתיות ומדינת ישראל כמעסיקה. במרוצת השנים צבר המשרד התמחות ביחסי עבודה כפי שהם באים לידי ביטוי בכל אחד מהסקטורים.

האנשים שלנו

המשרד נוסד בשנת 1973 על ידי מנחם גולדברג (ז"ל) – לימים נשיאו השני של בית הדין הארצי לעבודה. עם פרישתו, לקח עו"ד נחום פינברג את ההובלה לידיו ומאז הלך המשרד וגדל. כיום כולל הצוות המשפטי כארבעים עורכי דין      (15 מהם שותפים) – כולם בוגרי מוסדות השכלה גבוהה מובילים. חלק ניכר מעורכי הדין והשותפים התמחו במשרד והצוות התרחב בגידול טבעי, ללא מיזוגים ורכישות המאפיינים את הענף. על אף גודלו היחסי, נשמרת במשרד אווירה "בוטיקית", חמה ומשפחתית – הן בין אנשי הצוות והן ביחס ללקוחות. כל אחד מלקוחותינו מקבל שירות משפטי מצוות קבוע, ובראשו עומד שותף בכיר. עורכי הדין בכל צוות מכירים את צרכי הלקוח לעומק ויודעים כיצד לספק לו מענה מקצועי מיטבי.